Jaké oblečení bychom si měli na tanec obléct?
Oblečení je zcela na vás. Ženy rádi tančí v sukních, já osobně jsem raději ve volných kalhotách…takže je zcela na Vás, v čem se cítíte příjemně a pohodlně. Doporučuji však tančit naboso, a to z toho důvodu, že pak máte lepší kontakt se Zemí. Nebo zvolte ponožky, případně nějaké lehké baleríny.

Taneční lekce už probíhají. Vadí, že půjdu poprvé?
Vůbec ne. Taneční lekce jsou pokaždé jiné, takže nikdo není začátečník…. Na každé lekci vedu tanečníky hudbou a slovy a tím se probudí Váš vnitřní tanečník. A pak tančíte tanec, který pochází přímo z Vás, z Vašeho těla a nitra. Nemusíte tudíž nic umět.

Jaké má tanec přínosy pro zdraví?
Zpětné vazby tanečníků jsou různé, někdo během tance načerpal energii, někdo si vyřešil spoustu otázek, na které dosud nemohl najít odpovědi. Někdo si uvolnil ztuhlá záda, a někomu se dokonce podařilo dostat hluboko do svého podvědomí a zpět, přičemž si prožil a vyřešil různé situace, které v něm dlouho zůstávaly zablokovány.

Co když mám strach, že se budu před ostatními stydět?
To je zbytečné. Na začátku každé taneční lekce jsou oči zavřené a ztlumená světla, aby se každý mohl uvolnit. A pak už to takzvaně „jede“ samo a je to fajn…